Фантастична четвірка (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхМайлз Теллер, Майкл Б. Джордан, Кейт Мара, Джеймі Белл, Тобі Кеббелл
Премʼєра
Бюджет$120 000 000
Збори$167 977 596
Декада2010-х

Тепер людина може потрапити в інший, альтернативний світ, і все завдяки розробкам вченим, які працювали під контролем фахівця Ріда Річардсона.

На створення машини, яка переносить в інший всесвіт, довелося багато попрацювати, але ось результат - група сміливців відправляється в інший світ, який повний несподіванок і загадок.

На жаль, всім повернуться звідти не вийшло, більше того, четвірка, яка вижила, виявляє у себе дивні можливості. У кожного вони свої, і тепер героям доведеться підпорядкувати їх собі.

Звичайно ж, не обійшлося і без поганого героя, від якого потрібно захищати планету ..

Коментарі

Б

Мабуть, щось цікаве мені довелося все ж таки побачити під час перегляду даної картини. Тим не менше , я впевнений у тому, що другий раз дивитися цю картину я точно не захочу, так як розібратися у всіх подіях, які там сталися, я зумів відразу.

Л

Після перегляду даної стрічки мені лише одне не зрозуміло - навіщо було робити таку пагану пародію на прекрасну картину? Невже в амеріканців більше не вистачає на це креативу та доброго смаку? Як на мене, на такий фільм взагалі не потрібно гаяти свій вільний час.

М

Я очікував появу нового серіалу, але те, що я побачив мені вкрай не сподобалося. Навіщо було перезнімати вже давно відому стрічку? Мабуть, у авторів вже вичерпано фантазію? Ніяких позитивних емоцій серіал мені не додав, та й змісту сюжету я так і не розгледів.

Ш

Як на мене, це продовження вже відомої стрічки є мелодрамою дуже поганої якості. Я сподівалася на розвиток подій, хотіла побачити героїв у подіях, де буде інтрига. Цього не сталося. Немає сенсу витрачати вільний час на такий нудний та нецікавий фільм.

H

Я просто обожнюю фантастику, але цей фільм мені не дуже сподобався... Стрічка 2005 року набагато краща, як на мене. Не знаю, чого хотіли режисери. Вони просто зняли сучасну версію "старої" "Фантастичної четверки", з молодими акторами й новими спецеффектами. Навіть щось нове до фільму полінилися додати. Та й актори теж не радують...Загалом, я розчарована.

Схожі фільми

бойовики
детективи
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика