Людина-мураха (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, комедії, пригоди, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхПол Радд, Майкл Дуглас, Еванджелін Ліллі, Корі Столл, Майкл Пенья, Боббі Каннавале
Премʼєра
Бюджет$130 000 000
Збори$519 311 965
Декада2010-х
Реліз на DVD

Головними персонажами супергеройської стрічки «Людина-мураха», відзнятої по серії коміксів Marvel, є шахрай Скотт Ленг і вчений-ентузіаст Хенк Пім. Другий вивчає біохімічні технології, які допомогли йому вивести формулу зменшення росту до неймовірно малих розмірів, але при цьому сила зменшеного зростає. Додатково з'явилася можливість спілкуватися і управляти комахами.

Хенк покладається на свого помічника Ленга, який повинен стати супергероєм, приховати від людей інформацію про існування і місцезнаходження костюма Людини-мурахи і стати на захист всієї Землі.

Коментарі

У

Як на мене, саме такі картини потрібно дивитися під час приємного відпочинку. Завдяки даному фільму, я повністю відійшов вд справ, і майже на деякий час забувся, лише у доброму розумінні цього поняття. Подивіться стрічку – і ви не пожалкуєте про це.

М

Я вважаю, що цю картину взагалі не було сенсу дивитися. Інколи її події мене навіть виводили із рівноваги, і я не міг зрозуміти, навіщо знаходжуся у кінозалі. На мою думку, цей фільм немає сенсу дивитися, так як справжнього задоволення він не принесе.

М

Я не у захваті від цієї картини. Взагалі, мені не дуже приємно бачити такі стрічки, тому що тут багато чого пов’язано зі світом комах, а я не дуже цікавлюся даним питанням, так як деяких з представників цього кола тваринного світу у житті обходжу сотою дорогою.

М

Мені картина зовсім не сподобалася, тому що я її взагалі серйозно не сприйняв. Все, що побачив на екрані виглядало, вигаданим та нецікавим. З великими труднощами я додвився цю стрічку до її закінчення, і відразу пожалкував про свій витрачений на її перегляд час.

Л

Вважаю, що цей фільм можна дивитися разом з дітьми. У ньому присутній легкий гумор та й закінчення стрічки визначається від самого її початку. Я дивилася картину, не замислюючись над сенсом її сюжету. Просто спостерігала за непоганою грою акторів та відпочивала.

E

Не знаю, як сам фільм, але трейлер мені сподобався. Залишилось дочекатись закінчення робочого дня, зробити горнятко імбирного чаю, вмоститись зручненько і дивитись "Людину-мураху" :)

К

Продовження кіноепопеї студії Марвел. Фільм в чомусь успадковує Залізної людини. Правда, як комедія фільм не повноцінний. Є пафосні серйозні сцени більше характерні для Капітана Амеріки. Бойові сцени на висоті, за що творцям низький поклон. Типовий фільм студії Марвел, з характерними помилками і достоїнствами.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фантастика
бойовики
комедії
пригоди
фантастика
бойовики
комедії
пригоди
фантастика
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фантастика
бойовики
комедії
пригоди
фантастика
бойовики
комедії
мелодрами
пригоди
фантастика
бойовики
комедії
пригоди
фантастика