Темні таємниці (2015)

Оцінка
Жанридетективи, драми, трилери
КраїнаВеликобританія, США, Франція
У головних роляхШарліз Терон, Ніколас Голт, Крістіна Хендрікс, Корі Столл, тай Шерідан
Премʼєра
Бюджет$20 000 000
Збори$208 588
Декада2010-х

Страшна трагедія сталася в житті Ліббі Дей - двадцять чотири роки тому двох її сестер і матір хтось убив. У злочині зізнався її старший брат Бен Дей. Незважаючи на те, що його вину повністю не довели, хлопця посадили за грати. Через стільки років Леббі вирішила дізнатися все про ту ніч, і відновила розслідування.

За справу взялися детективи-аматори, але чи сподобається дівчині те, що вони дізнаються?! Чи зуміє головна героїня пережити знову той кошмар і чи повірить вона в невинність свого брата ?!

Коментарі

О

Мені цей фільм чимось нагадав детектив, так як весь сеанс я тільки і робила те, що паралельно вела власне розслідування. Чесно кажучи, мені це амплуа не дуже сподобалося, так як я бажала відпочити від думок, а сценарій картини мені цього не дозволив.

Р

Не скажу, що я у захваті від даної стрічки і що мені її обов’язково було подивитися, але це все вже сталося. Я переглянула дуже сумну історію, отримала не добрий настрій, а в голові в мене з’явилися такі думки, про появу яких я тепер шкодую.

У

Вважаю цю картину дуже глибокою. Вона розкриває багато таких таємниць, дізнатися про які буває важко навіть чоловікам. Але молода дівчина – головна героїня фільму - прагне дізнатися правди, якою б вона не була болючою, що робить її дуже мужньою людиною. Респект.

Ф

Мені дуже важко було дивитися цю картину. Я знайшла її для себе дуже болісною, тому що близько до души сприйняла проблеми головної героїні цієї стрічки. Тим не менше, взагалі картина непогана, і її має сенс переглянути хоча б всього один раз.

Ш

Чесно кажучи, я добре пожалкувала про те, що побажала переглянути цей фільм. Взагалі, мені було дуже важко його дивитися із самого початку. На мою думку, це пов’язано з тим, що події стрічки відображають стан дуже особистого внутрішнього світу, і я це відчула.

М

З самого початку фільм мене розчарував. Навіть хотіла встати та піти. Все здавалося нудним та заплутаним. Але згодом все кардинально змінилося. Події стали відбуватися досить швидко, а сюжет повністю мене захопив. Сходить та побачите самі.

В

Цей фільм мені було важко дивитися. Деякі епізоди здалися огидними, поведінка головних героїв неприємною. Навіть гра акторів не змогла виправити сприйняття фільму. Взагалі стрічка нудна. Також багато поганої лексики. До кінця не додивилася.

R

Шарліз Терон у головній ролі, вже головна рекомендація для перегляду даного фільму. Фільм з хепі-ендом, але залишає важкі відчуття після перегляду. З одного боку прекрасна актриса, з іншого боку сам персонаж трохи розчаровує мізерним комплектом емоцій. Це вина більше режисера, а не актриси, оскільки і склад другого плану абсолютно не розкривається у фільмі.

Схожі фільми

детективи
драми
трилери
детективи
драми
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
трилери
жахи