Термiнатор: Генезис (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, трилери, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхАрнольд Шварценеггер, Джейсон Кларк, Емілія Кларк, Джай Кортні, Джонатан Сіммонс
РежисерАлан Тейлор
Премʼєра
Бюджет$155 000 000
Збори$440 603 537
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиТермінатор: всі частини

Через постійні занурення термінаторів і людей в минуле заради зміни майбутнього, в полотні часу стався розлом. Тому сержант Кайл Різ, якого лідер опору Джон Коннор відправив у минуле захистити Сару Коннор, потрапив у світ, зовсім не такий, яким він очікував його побачити.

Тут він зустрів постарілу модель Т-800, робота, який раніше був присланий для захисту Сари. А ворог, як виявилося, наступає і з майбутнього, і, навіть, з минулого. Різу, його підопічної і неабияк пошарпаному Т-800 протистоять одночасно кілька удосконалених моделей кіборг-убивць. Але найстрашніше те, що сюди прибув сам Джон Коннор з дуже неприємною місією ...

Коментарі

В

Всі подібні фільми вказують на повний захват влади у всьому світі маленькою групою нелюдей...нічого іншого!
Йде підготовка! Так росповідає цей фільм! Головне- вперед виштовхнути для показу негрів і азіатів! Це ось така
фішка, яку ще не може дотямити людство! Нуль балів!

Д

У цьому фантастичному фільмі можна пояснити буквально все, якщо на це є бажання. На мою думку, сумнівним виглядає лише епізод з управлінням знешкодженим вертольотом. Сам же по собі сюжет захоплює і надає чергові уявлення про сферу досліджень штучного інтелекту.

В

Більш за все у даній картині мені сподобався Арнольд Шварценеггер. Да і як така людина може не бути цікавою нам – тим, хто живе у наші часи? Але сюжет стрічки не новий і особливого задоволення в мене не визвав. Один раз переглянув цей фільм – та й годі!

К

Як на мене, то цей фільм є вкрай видовищним. Я дивився його і жодного разу так і не відірвав очей від екрану. Мені дуже хотілося впізнати, яким чином закінчиться ця стрічка. Коли я її дивився, то по-справжньому радів, що в мене є така прекрасна нагода.

Н

Ця картина є справжньою дурістю! Мені взагалі не зрозуміло, про що міркували режисер та оператор, коли давали цієї стрічки життя. Крім глупощів та ляпсусів, я нічого іншого у цьому фільмі так і не знайшом, і співати дифірамби йому не збираюся.

С

Я ніколи не виказував свої симпатії до фільмів саме цього жанру, тому що вони мені не зовсім цікаві. Так склалося і у цьому випадку. Я потрапив до кінозалу випадково, витратив свій вільний час на перегляд картини і майже відразу позабув її зміст.

Б

У фільмі показано декілька інший образ від звичного Термінатора. Скоріше за все це сталося завдяки участі Арнольда Шварценеггера у головній ролі. Але не хочу замовчувати про існування деяких невдалих технічних моментів, через які події у стрічці здавалися занадто затягнутими.

Ф

Класний бойовик! Подивився фільм як на одному диханні. Сподобався , як завжди, залізний Арні, що повернувся. Також захватив музичний супровід та ти розмови, що відбувалися упродовж всієї стрічки. Тим не менше, фільм не можу віднести до справжніх шедеврів.

М

Сюжет непоганий, із задоволенням ще раз зустрівся з прекрасним складом акторів. Також сподобалася музика та можливість головних героїв змінити власну долю. Але збентежила повна відсутність логіки подій. Хотілося чогось більш видовищного.

R

I'll be back. Арні повернувся, і повернувся не просто а у продовженні культового "Термінатора". На мій погляд пята частина фільму є можливо найкращою. Найбілше мене вразив масштаб ідеї, адже фільм охоплює три часові простори, в яких події переплітаються між собою і впливають одне на одну. Чудова ідея, як для завершення епопеї, надзвичайний сюжет, та чудові актори. А додати до цього ще й Арні, ми отримуємо неперевершений бойовик із нотками ностальгії та гумору. Все на найвищому рівні. Термінатор 5 - це фільм, який варто занести до своєї колекції, та переглядати безліч разів.

M

Так чекала виходу цього фільму! Передивилася всі минулі частини "Термінатора". Алепісля перегляду самого фільму я залишилася зовсім розчарована - очікувала від нього набагато більшого... Деякі дії у фільмі зовсім не збігаються з минулими частинами, і , навіть, зовсім перекреслюють останні два фільми. Щодо спецефектів - то вони, да, сильні. Можна б було додати трошки передісторіі, і фільм можна б було показувати як окрему стрічку.

Г

фільм просто супер не слухайте придурків які кажуть,що фільм чмо

Схожі фільми

бойовики
трилери
фантастика
бойовики
детективи
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
драми
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
трилери
фантастика
бойовики
військові фільми
детективи
трилери
жахи
фантастика
фантастика
трилери
пригоди
мелодрами
бойовики