Тримайся! (2015)

Тримайся! (2015)
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрикомедії, кримінал
КраїнаСША
У головних роляхВілл Ферелл, Кевін Харт, Крейг Т. Нельсон, Елісон Брі
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD

Заможного фінансиста Джеймса Кінга звинуватили в ухиленні від податків, але він цього злочину зовсім не здійснював. Чоловік випадково став жертвою обставин, що склалися. Тим не менше, суд визнає його винним, але відкладає виконання вироку на один місяць, щоб дати можливість засудженому привести в порядок свої справи.

Однак Джеймс страшенно боїться потрапити до в'язниці. Його лякають усталені за гратами порядки. Щоб отримати поради, дізнатися, що і до чого, Кінг відправляється до чорношкірого хлопця Дарнелла, який, за чутками, вже має тюремний досвід.

Чи зуміє Дарнелл підготувати горе-фінансиста до в'язниці? Вас чекає багато комічних моментів, пригоди чоловіків не дадуть вам нудьгувати ...

Додати новий коментар

Коментарі

Д

Взагалі сюжетна лінія дає підстави для того, щоб добре посміятися. Також актори підібрані зовсім непогано. Але мене вкрай обурила ненормативна лексика, якої забагато у фільмі. Тому добре поміркуйте, коли будете визначатися, піти чи ні, на перегляд цієї стрічки.

D

Фільм викликав бурю негативних емоцій, більшою мірою через огидний гумор, який перевищив усі мислимі межі. Фанатам сортирного гумору припаде до душі. Хоча в цілому сюжет міг бути реалізований значно краще і комедія була б у виграші від цього. При цьому варто відзначити, вийшов на виході гідний дует з Феррела і Харта. На подивитися серед тижня підійде.

Схожі фільми

бойовики
комедії
кримінал
бойовики
комедії
кримінал
мелодрами
бойовики
комедії
кримінал
бойовики
комедії
кримінал
драми
комедії
кримінал
детективи
комедії
кримінал
мультики
пригоди
сімейні фільми
військові фільми
драми
комедії
кримінал
бойовики
комедії
кримінал