Думками навиворіт (2015) українською

Оцінка
Жанрикомедії, мультики, сімейні фільми
КраїнаСША
У головних роляхЕмі Барнс, Білл Гейдер
Премʼєра
Бюджет$175 000 000
Збори$857 611 174
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року, 50 найкращих фільмів XXI століття, Найкращі фільми за останні 10 років

Її звуть Райлі, і їй одинадцять - розквіт підліткового віку, з усіма супутніми перипетіями переходу до дорослого життя. У Райлі, звичайно, є батьки. А ще її супутники з самого народження - бойова п'ятірка емоцій: Радість, Сум, Страх, Гидливість і Гнів. Вони керують діями дівчинки - по черзі і доречно, загалом, та й живуть один з дружкою у світлі та гармонії. Але в якийсь момент сім'я Райлі здійснює переїзд в мегаполіс під назвою Сан-Франциско. І з цього приводу між емоціями настає глобальний розлад. Тепер їм належить знову шукати спільну мову один з одним і допомагати своїй господині освоїться в цьому новому і чужому для неї світі.

Коментарі

И

Самый умный мультфильм, который я когда-либо смотрела. Он и для детей и для взрослых.

Ш

Мультфільм мені здався нудним і зовсім не цікавим. Деякі з глядачів, що знаходилися зі мною у залі, не досиділи до середини показу. Мене ж утримував на місці лише мій синок. Після перегляду картини він сказав, що йому все зрозуміло, але зовсім не смішно.

М

Переглянувши даний мультфільм, я зрозуміла, що діткам він буде дуже цікавим, так як навіть мені декілька кадрів здалися веселими. Не можу сказати, що стрічка є повчальною або несе якусь важливу інформацію, але дітлахам потрібно інколи і розважатися.

W

Чудовий мультик дуже цікавий , комічний , повчальний та перш за все ДОБРИЙ чого не вистачає в багатьох інших мультиках як для дітей так і для дорослих !!! ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ особливо для сімейного перегляду !

А

Чесно кажучи, я вже два рази переглянула цей дивовижний мультфільм. Звісно, що ініціатором таких походів була моя дочка. Але я не пожалкувала, так як фільм розповідає про дуже важливі речі, про які можна розмовляти з дитиною до нескінченності.

Д

Наскількі ж цей мультфільм є позитивним. До того ж він розповідає про дуже важливі речі, які існують у нашому житті, причому все це відбувається на такому рівні, що все зрозуміло навіть маленьким дітям. Я задоволений тим, що знайшов час на цю добру стрічку.

А

Цей мультфільм дуже непогано було б подивитися у той час, коли є на це вільна година. Взагалі картина дуже підходить молодшим школярам. Мені здається, що вони будуть від неї просто у захваті. Рекомендую стрічку для перегляду.

Ю

Коли побачила анонс на даний мультфільм, відразу для себе зрозуміла, що його потрібно дивитися разом з моєю дочкою. Він повністю виправдав мої очікування, так як ми багато говорили після його перегляду про все те, про що розповідає ця стрічка.

М

Як на мене, то такий фільм, в першу чергу, має сенс подивитися дітям разом з батьками, які можуть пояснити під час перегляду своїм дітлахам, що таке емоції, від чого вони залежать і як сприяють на життя людини взагалі. Пропоную переглянути цей мультфільм у колі сім’ї.

Б

Як на мене, цей мультфільм є найкращим у 2015 році. У ньому в ненав’язливій формі розповідається про те, у який спосіб у голові людини формуються будь-які думки і що головними при цьому є, були залишаються п’ять основних емоцій.

Д

Добрий, повчальний мультфільм для дітлахів. Потребує замислитися над тим, у яку можна потрапити халепу, якщо не навчитися керувати особистісними емоціями. «Думками навиворіт», на мою думку, зацікавить не лише дітей, а й дорослих.

А

Красива мультиплікація, багато в чому повчальна. Насамперед, це стосовно наших думок, які не повинні бути усупереч одна до одної. Буде добре, якщо таким речам діти стануть навчатися приділяти значну увагу вже з малечку.

К

Мультик супер! Рекомендую.

О

Дотепний мультик, гумор незлобний. Сюжет на подив пахне новизною, та й персонажі не банальні. Автори мультфільму добре пропрацювали великий світ, що мешкає в голові маленької дівчинки. Мультяшка вчить нас не здаватися, не засмучуватись, не віддавати контроль над собою емоціям. Хороший мультфільм для дітей, та й батькам підійде для перегляду в вільний вечір.

Схожі фільми

бойовики
комедії
мультики
сімейні фільми
бойовики
детективи
комедії
кримінал
мультики
сімейні фільми
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
комедії
мультики
сімейні фільми
фантастика
фентезі
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фантастика
комедії
мультики
мюзикли
пригоди
сімейні фільми
фентезі
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фентезі
фентезі
сімейні фільми
пригоди
мюзикли
мультики
комедії
бойовики