Фатальна пристрасть (2015) українською

Оцінка
Жанридетективи, трилери
КраїнаСША
У головних роляхДженніфер Лопес, Джон Корбетт, Крістін Ченоует
РежисерРоб Коен
Премʼєра
Бюджет$4 000 000
Збори$52 424 619
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми про навчання, Найкращі фільми з Дженніфер Лопес у головній ролі

Здавалося, ніщо не порушить звичного життя головної героїні Клер Петерсон. Жінка працює вчителькою літератури в школі, має сім'ю - сина і чоловіка. Зрада чоловіка потрясла Клер. Та ще й симпатичний хлопець Ноа, який нещодавно переїхав в сусідній будинок, подає жінці знаки уваги. І одного разу Клер, піддавшись хвилинній слабкості, проводить ніч з молодим сусідом. Після цієї ночі Ноа стає просто одержимий своєю сусідкою. Хлопець всіляко переслідує Клер. Чи зможе головна героїня позбутися настирливого залицяльника і зберегти сім'ю.

Коментарі

О

Цей фільм для мене став неприємною несподіванкою, так як він не просто слабкий за сюжетом, а скоріше за все - поганий. Та й взагалі, як може бути цікавою оповідь про зв'язок втомленої жінки з потенційно небезпечним молодиком? Невже більше немає більш приємних історій?

С

Я не можу цей фільм назвати таким, що несе якусть користь нашому суспільству. Взагалі мені не зрозуміло, навіщо його було створювати. Також під час перегляду я нудьгувала і з нетерпінням очікувала закінчення цієї картини. Тому я проти такого видовища.

С

У цьому фільмі позитивне враження на мене справила лише Дженіфер Лопес. Вона тут якоїсь неземної краси. Але все інше дивитися було боляче. Сюжет нудний та нецікавий. Переглянувши фільм, на душі залишилося таке відчуття, що найкраще в житті в мене вже відбулося.

Схожі фільми

бойовики
детективи
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
мелодрами
трилери
бойовики
детективи
пригоди
трилери
фантастика
детективи
драми
трилери
бойовики
детективи
кримінал
трилери
детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
трилери