Простачка (2015) українською

Оцінка
Жанрикомедії, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхМей Уітман
Премʼєра
Бюджет$8 500 000
Збори$43 528 634
Декада2010-х
Реліз на DVD

Добре, коли є кращі подружки, з якими можна поспілкуватися про що завгодно і повеселитися на вечірках. Але, якщо вони виглядають набагато красивіше, доглянутіше і ефектніше за тебе, ця дружба може перетворитися на справжню проблему. Так і Б'янка Пайпер абсолютно випадково дізналася від місцевого ловеласа Веслі Раша про те, що вона є всього лише фоном для своїх шикарних і популярних серед хлопців подруг. Як виявилося, вони весь цей час всюди брали її з собою з тією метою, щоб поруч з нею здаватися ще красивіше. Але розумниця-відмінниця Б'янка не з тих, хто здається. Вона звикла досягати поставлених цілей і вирішує довести всім, що може виглядати не гірше. І в цьому їй готовий допомогти сам Веслі Раш... І, треба зізнатися, з цього виходить непогана... комедія.

Коментарі

Б

Мені здалася ця стрічка дуже повчальною саме для майбутніх чарівних леді, і своїм змістом ще раз ннагадала про народню мудрість щодо справжньої щірої жіночої дружби. Рекомендую її подивитися всім жінкам. Я впевнений, багато чого цікавого там побачите.

С

Зовсім не цікавий сюжет! Все якесь не досконале, як міміка персонажів, так і сама гра акторів. Гумор недоцільний і інколи навіть мене дратував. Взагалі я не зрозуміла, на яку аудиторію розрахований цей фільм? Для когось же він був відснятий?

Р

Така ситуація може виникнути з ким завгодно. Тому такий фільм непогано було б переглянути молодим дівчаткам для того, щоб не дати вести себе у оману. Вважаю, що ця історія є корисною також і для тих, хто тільки починає своє доросле самостійне життя.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
біографії
драми
комедії
мелодрами
сімейні фільми
драми
комедії
мелодрами
бойовики
комедії
мелодрами
трилери
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
фентезі
комедії
мелодрами