Особливо небезпечна (2015)

Особливо небезпечна (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибойовики, комедії, пригоди
КраїнаСША
У головних роляхХейлі Стайнфелд, Семюел Лірой Джексон, Томас Манн
Премʼєра
Збори$255 296
Декада2010-х
Реліз на DVD

Історія спецагента особливого класу на ім'я Меган. У свої шістнадцять років дівчина вже опанувала мистецтво карате, вміє влучно стріляти і здатна знешкодити дорослого озброєного чоловіка. Але, не все так просто. Головна героїня мріє про життя звичайного підлітка з крутими машинами, вечірками і тусовками. Небеса змилувалися і доля надала Меган таку можливість, але незабаром спецагент усвідомлює, що в самій звичайній школі може бути навіть небезпечніше, ніж на найскладнішому завданні.

Додати новий коментар

Коментарі

Д

Фільм мене відразу заінтригував, як тільки я побачив склад зайнятих у ньому акторів. Але я помилився, так як остаточно так і не визначився – для якої саме аудиторії призначена дана картина – дорослих чи дітей. Мені ж ця стрічка настрій лише погіршила.

С

Мені так і не судилося зрозуміти, на яку саме аудиторію розраховували творці даної картини. Мою увагу до неї привернув акторський склад. Я сподівалася побачити дуже класне кіно, але цього разу, на жаль, я витратила свій вільний час даремно.

А

Я так і не зруміла – якому колу глядачів запропонувати цей фільм. Щодо сценарію, то він більш за все підходить для перегляду школярам, але деякі сцени не дозволяють його адресувати саме цій категорії. Тому вважаю, що фільм взагалі немає сенс дивитися хоч комусь.

К

Як на мене, ця історія розрахована виключно на жіночу аудиторію. Багато чого в ній примітивного та не продуманого творцями як слід. До того ж і звуковий супровід був не дуже якісним. Тому вважаю, що немає сенсу переглядати цю стрічку. Згаєте час!

Схожі фільми

бойовики
комедії
кримінал
пригоди
бойовики
комедії
пригоди
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фентезі
бойовики
комедії
пригоди
сімейні фільми
фантастика
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фантастика
бойовики
комедії
пригоди
бойовики
драми
мелодрами
пригоди
бойовики
комедії
пригоди
фантастика