Ex Machіna (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, трилери, фантастика
КраїнаВеликобританія
У головних роляхДонал Глісон, Алісія Вікандер, Оскар Айзек
Премʼєра
Бюджет$15 000 000
Збори$36 869 414
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року

Іноді не зрозуміло, у що виллється черговий життєвий поворот. Чи це унікальний шанс, чи чергове важке рішення? Молодий офісний працівник Калеб, волею долі, опиняється в будинку неймовірно багатого програміста Нейтона, де йому належить протестувати новітній винахід, штучний інтелект в обличчі дівчини-робота Єви. За своїм образом мислення, вона, дійсно відрізняється від людини, але чим більше Калеб спілкується з нею, тим ясніше для нього, що його робота з Євою, лише частина експерименту талановитого програміста. Йому явно чогось не договорюють. Але хто йому бреше? Машина, наділена інтелектом чи жива людина, що створила її?

Коментарі

Г

Я завжди обираю такі стрічки, і переглядаю їх з великим задоволенням в кінозалі. Але у цьому випадку я помилився, так як у картині недостатньо гострих сцен, і її можна було подивитися і вдома, незважаючи на те, що закінчення стрічки не є звичайним.

С

Я із великою цікавістю спостерігав за тими подіями, що відбувалися упродовж всього фільму. Але закінчення стрічки зіпсувала всі мої враження, що я отримав від перегляду картини. В мене залишилися лише одна емоція: «Я не вірю», і на мою думку, це дуже погано.

Д

Мені фантастика не до смаку. До того ж побудова сюжетної лінії не вразила. Все відбувається якось повільно. Тим не менше, деякі діалоги здалися непоганими і навіть мені довелося замислитися над почутим.

B

Непоганий фільм. Сцени відсняті добре, але інколи події затягнуті та виглядають статичними. Зацікавили також актори, серед яких є представники різних національностей. Насправді ж хотілося після перегляду стрічки трошки поміркувати, а тут якось все дуже просто.

C

На мою думку автори фільму спробували створити щось таке, що заставило б кіноглядачів замислитись про роль новітніх технологій у майбутьному. Вони спробували втілити "Термінатора", у вигляді драми...але чогось їм не вистачило. Чи то фантазія закінчилась, чи ще щось. Проте у них вийшов фільм з цікавою задумкою та середньою реалізацією. Його можна переглянути один раз, проте на більше не заслуговує...шедевру не вийшло. Проте вийшла непогана фантастична стрічка про майбутнє і технології....

Л

Подивився, чесно кажучи з цікавості. Дивний фільм, хоча з цілком очевидною кінцівкою. Робот образився і втік. У нове життя, прикінчивши творця і покаравши зрадника. Геній-творець, як завжди псих, і це не дивує, до середини перегляду в принципі стає все ясно і легко передбачити, як розвиток подій, так і кінець. Але от хитрість з якою ЕХ машина зробила ботана порадувала. В цілому фільм на трієчку, подивитися на один раз тихим зимовим вечором.

Схожі фільми

детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
драми
трилери
фантастика
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
детективи
драми
кримінал
трилери
драми
трилери
жахи
фантастика
бойовики
драми
кримінал
трилери
фантастика
драми
трилери
жахи
фантастика
бойовики
драми
кримінал
трилери