Світ Юрського періоду (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхКріс Пратт, Брайс Даллас Ховард, Вінсент Д'Онофріо
Премʼєра
Бюджет$150 000 000
Збори$1 670 400 637
Декада2010-х
Реліз на DVD

«Світ юрського періоду» продовжує серію фільмів «Парк юрського періоду». Вчені створюють новий вид динозавра І-Рекс з ДНК каракатиці, змії, тиранозавра і велоцираптора. З 2-х вирослих динозавриків один втікає з вольєра. У його затриманні беруть участь розпорядник атракціону Клер Диринг, колишній морпіх Оуен Греді і співробітники охорони. І який же «Парк» без дітей? У фільмі їх двоє, Зак і Грей. Побачивши страшні зуби динозавра, вони щосили починають кричати. Добре вимуштрувані Оуеном велоцираптори заганяють І-Рекса у водойму, де його затягує під гігантський мозазавр.

Коментарі

К

Я подивилася дану картину, як якусь дивовижну казку, так як вона нагадала мені про щось таке особисте, що знаходиться десь дуже глибоко у моєї підсвідомості. Мені ці почуття здалися вкрай приємними, і тому я обома руками голосую за цю картину.

Л

Мені не сподобалися у кінострічки ані гра акторів, ані сам її сюжет. Взагалі мені не зрозуміло, який саме сенс закладено з боку творців картини до її створювання. Я навіть не можу остаточно визначитися із жанром, до якого цей фільм слід віднести.

Ф

У фільмі є повно не цікавих епізодів, особливо мене розсердили своєю присутністю якісь не розвинуті діти. Тому в мене склалося погане відношення до картини, незважаючи на те, що дорослі актори у кадрі працювали сумлінно. Як на мене, то ця картина – справжній провал.

С

Продовження уже підзабутого всіма парку юрського періоду. Тепер вчені крім того, що воскресили динозаврів , вирішили ще й створити свого супердинозавра. Що з цього вийшло ми маємо змогу побачити у фільмі. Враження від стрічки склалося позитивно. Це сімейний пригодницький фільм, який буде цікавий у будь-якому віці. Красиві спецефекти, сюжет (дуже вразила ідея з ручними динозавриками), та прекрасна гра акторів. Переглядаючисаме такі фільми, ти поринаєш у у прерасні спогади безтурботного дитинства.

А

Чудрво Ок

Л

Спроб подивитися було дві. Перша закінчилася плачевно, я заснув. Після того як переконав себе, що це сталося внаслідок втоми, пішов на друге коло. Мене хилило на сон, але я не спав, я його додивився. Чесно не вистачило крові. Цей фільм для дітей і домогосподарок. Реально дуже красиво виконані спецефекти, але їм ж ситий не будеш. Розчарований.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
вестерни
пригоди
фантастика
жахи
трилери
пригоди
комедії
бойовики
бойовики
драми
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі