Піднесення Юпітер (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, фантастика
КраїнаАвстралія, США
У головних роляхЧеннінг Татум, Міла Куніс, Шон Бін, Едді Редмейн, Дуглас Бут
РежисерЛана Вачовскі
Премʼєра
Бюджет$176 000 000
Збори$183 987 723
Декада2010-х
Реліз на DVD

Свідками народження унікальної дівчинки Юпітер Джонс стали зірки нічного неба, і вони ж передрекли їй велике майбутнє. Щоночі у сні дівчину відвідують її покровителі-зірки, але в сірій реальності вона продовжує вести сумне життя прибиральниці туалетів, поки не зустрічає свого коханого - Кейна, військового мисливця у відставці. Він прибув на Землю, щоб знайти Юпітер і допомогти їй в реалізації своїх здібностей.

З його допомогою і під заступництвом зірок дівчина стає спадкоємицею великих можливостей і дару, здатних змінити весь Всесвіт.

Коментарі

Н

Фільм заворожує своїми спецефектами. Гарно зняли. Мені подобається. Добре підібраний акторський склад. Тут присутня не тільки технічність і фонтастичність, а й романтичність. Я ще перегляну цей фільм з задоволенням.

М

Якщо немає нічого більш цікавого, то стрічку можна один раз подивитися. Хоча я не прибічник оповідей про надзвичайні людськи здібності, у колі друзів є про що потім поговорити. Але ретельної уваги ця картина, як на мене, про стоне заслуговує.

Р

Мені фільм показався дуже нудним. Мабуть, це пов’язано з тим, що я не можу зрозуміти, як дівчина, ведучі життя непомітної особи, зуміла перетворитися на спадкоємицю вельмі могутніх здібностей. На мою думку, це виглядає якось нереально.

Ш

Прекрасна картина, яка розповідає про дуже важливі надздібності молодої дівчина. Мабуть, всім жилося б значно веселіше, якщо б навколо нас було більше саме таких людей. Хотілося б такі стрічки дивитися частіше – вони скращуют відпочинок.

З

Мену нудно було спостерігати за подіями, що відбувалися у даномі фільмі, а деякі епізоди - навіть шокували своєї відвертою ірреальністю. Впевнений, що є такі глядачі, яким ця картина прийде до вподоби, але це точно буду не я. Тому не хочу її рекомендувати.

O

Хороший фільм для вечірнього переггляду. Чергова стрічка про міжпланетне протистояння, та про війну інопланетян між собою. Тут є красиві спецефекти, графіка, бойові сцени та декорації. Акторський склад у вигляді Міли Куніс та Ченінга Татума також приваблює аудиторію. Отже цей фільм має усе для успіху серед глядачів. Мені він також сподобався.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
драми
мультики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
комедії
пригоди
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика