Шалений Макс: Дорога гніву (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, фантастика
КраїнаАвстралія, США
У головних роляхТом Гарді, Шарліз Терон, Ніколас Голт
РежисерДжордж Міллер
Премʼєра
Бюджет$150 000 000
Збори$378 858 340
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року, 50 найкращих фільмів XXI століття, Фільми про майбутнє, Безумный Макс: все части, Сиквели, які подобаються більше, ніж оригінали

Це 4-й фільм із серії про Макса Рокатанскі. Роз'їжджаючи по пустелі, харчуючись ящірками, Макс потрапляє в полон до банди головорізів з Цитаделі, якою править Несмертний Джо. Для обміну на продовольство Джо відправляє в місто з цистерною води Ф'юріозу. Разом з Ф'юріозою у вантажівці втыкають 5 дуже коханих дружин Джо, одна з них вагітна. По дорозі в місто цистерна звертає з дороги. У погоню за ними відправляється сам Джо і його зграя на моторошних автомобілях. В перестрілці з використанням вогнеметів, гранат і автоматів гине одна з дружин.

Коментарі

Д

Сюжетна лінія картини, як на мене, дуже слабка та непереконлива. Перегляд такого перебігу подій, що спостерігається у стрічці, взагалі не може серйозно сприйматися людьми, що звикли міркувати. Тому пропоную не гаяти час на те, щоб переглянути цей фільм.

Б

Сюжет фільму, як на мене, непоганий, де доволі динамічно розвиваються події. До того ж на мене призвела враження графіка та спеціальні ефекти. Все це відбувається під стильну музику. Тому стрічка справила на мене дуже приємний вплив.

С

Фільм про те, як чувак випадково потрапив у полон, випадково опиняється учасником змови проти великого старого божевільного дядьки, який захоплений сцежуванням грудного молока. Вже після перегляду, я припустив, що через його поживність мабуть. До речі, мені здається, що мужики у фільмах вже скоро взагалі героями не будуть, тільки круті тьолки, які крутими стали через обставини. Божевільного Максу у фільмі нема, він нібито є, але насправді там є тільки крута Максиха. Відчуття після перегляду - як після спостереження за величезним звалищем. Емоції більшою мірою негативні.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
детективи
драми
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
мелодрами
пригоди
трилери
фантастика