Ганмен (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, детективи, драми, кримінал, трилери
КраїнаВеликобританія, Іспанія, США, Франція
У головних роляхШон Пенн, Хав'єр Бардем, Рей Вінстон, Ідріс Ельба
РежисерП'єр Морель
Премʼєра
Бюджет$40 000 000
Збори$24 177 137
Декада2010-х
ДобіркиНайкращі екшени на світі: 16 драйвових фільмів

Профессиональный снайпер Джим Террье — один из лучших в свое деле. Джим никогда не мог представить, что вскоре мишенью станет он сам. Руководство компании, на которую он работал, заинтересовано в зачистке следов. Теперь главному герою ничего не остается, как шантажировать бывшего работодателя обнародованием весомых компроматов. Джим Террье обратился к своему экс-напарнику Феликсу, которого считал своим товарищем. Но как оказалось Феликс влюблен в девушку Джима, и у него есть свои планы по устранению его из этого любовного «треугольника». За Террье установлена слежка по всей Европе. Чтобы не стать жертвой — прийдется перейти в режим нападения.

Коментарі

П

Стрічка неймовірна! мені дуже сподобалася. В ній є все: кохання, братерство,.. та хепі енд! Раджу усім шанувальникам справжньої якості із Шоном Пеном.

П

Картина мені зовсім не сподобалася, а її сюжет просто вивів з рівноваги. Вважаю, що немає сенсу випускати подібні фільми, так як в даній картині я не згайшов нічого повчального. Зрозуміло, що я ледве відсидив до закінчення фільму, і залишився розчарований.

С

У фільмі є велика кількість красивих сцен. На висоті також у стрічці актори та виконані належним чином спеціальні ефекти. Але інколи мені ставало нудно тому, що сцени затягнуті та не мали чіткого змісту. Деякі події були для мене вже відомими до того, як вони відбулися.

Б

Фільм не сподобався. Зовсім не зачепило. В мене таке відчуття буває нечасто. Взагалі я полюбляю цей жанр, але не в цьому випадку. Не можу зрозуміти, на що витратив свій вільний час. Більш на такі пропозиції не поведуся і вам рекомендую те ж саме.

Схожі фільми

бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
детективи
драми
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
бойовики
драми