Останні лицарі (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, драми, пригоди
КраїнаВеликобританія, Південна Корея
У головних роляхКлайв Овен, Морган Фрімен, Кліфф Кертіс, Шорі Агдашлу
Премʼєра
Бюджет$40 000 000
Збори$856 124
Декада2010-х

На дворі середньовіччя. Міжусобні війни ділять королівство на маленькі частини, а їхні правителі нарощують свої сили. За єдність виступає тільки король Барток. За допомогою своїх відданих вояків він міг би об'єднати землі.

Райден, мужній воїн, який очолює загін лицарів. Він дуже відданий королю. Своєю вірністю Райден заслужив те, що тепер він - єдиний спадкоємець титулу свого пана. Але емісар імператора, який приїхав зі столиці, стає причиною зради лицарем свого пана. Після цього всіх лицарів виганяють із замку. Тепер вони втратили головне - свою честь. Щоб помститися і довести свою невинність, воїни йдуть на вторгнення в саму захищену фортецю королівства. За цю мету вони готові поплатитися життями.

Коментарі

Р

Мене завжди приваблювали картини, в основу яких покладено історичну тематику. Тому я звернула увагу на даний фільм, і цього разу не помилилася. Дивилися цю видовищну стрічку з цікавістю, особливо ті кадри, що демонстрували благородство лицарів.

С

Я не сприйняла цю картину тому, що сюжет взагалі мене не зацікавив. Вважаю, що події відбувалися дуже помірно, і я інколи я практично засинала. Тому не дуже зрозуміла те, про що ведеться мова у фільмі. До того ж важка атмосфера середньовіччя інколи визивала в мене неприємні асоціації.

Ш

Мене вразили декорації та костюми, які використані у фільмі. Завдяки цій атрибутиці знімальній групі повністю вдалося передати атмосферу середньовіччя. Мені було цікаво спостерігати за тими подіями, що відбувалися на екрані - і я залишилася у прекрасному гуморі.

Схожі фільми

бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
пригоди
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
бойовики
детективи
драми
пригоди
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
бойовики
драми
пригоди
бойовики
драми
пригоди
бойовики
драми
мелодрами
пригоди