Вік Адалін (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, мелодрами, фентезі
КраїнаКанада, США
У головних роляхБлейк Лайвлі, Кеті Бейкер, Гаррісон Форд, Еллен Берстін
Премʼєра
Бюджет$25 000 000
Збори$65 663 276
Декада2010-х
ДобіркиКращі фільми для осіннього вечора, Найкращі фільми 2015 року

Адалін - звичайна дівчина, яка живе своїм життям. Але це так тільки на перший погляд. Насправді ж вона народилася на початку ХХ століття, і їй понад 100 років. Адалін не старіє. Коли дівчині було 27 років, вона потрапила в аварію, в результаті якої у неї з'явився дар вічної молодості.

Життя дівчини було переповнена різними подіями, але коханої людини вона так і не знайшла. Їй боляче бачити свою доньку в похилому віці, тому вона не хоче до когось прив'язуватися. Але якось дівчина знайомиться з чоловіком, з яким їй дуже добре. Тепер Адалін повинна по-новому подивитися на своє життя. Її чекає нелегкий вибір - бути з коханим чоловіком або знову залишитися самотньою.

Коментарі

H

Класнючий фільм!!!

М

Це кіно просто жесть мені дуже, дуже, дуже, дуже, сподобалося я просто в захваті.???? ♥♥♥♥♥♥

Х

Мені сподобалася сумісна робота режисера та оператара, але героїня була якоюсь статичною і, мабуть, більш, чим того вимагав сюжет, рафінованою. Взагалі я погано відношуся до категорії таких жінок і це, звісно, негативно вплинуло на моє сприйняття самої картини.

H

Хороший фільм для перегляду з коханою людиною!

Р

Вік Адалін успадковує в чомусь серіал Вічність, а саме в історії головного героя. І там і там, невідомим шляхом людина отримує практично вічне життя не старіючи і страждає через це. Мені б таке щастя. Але в цілому хороший ромком, красива картинка, хоча сама актриса мене не особливо приваблює, як була вона розпещеної мажоркою з Пліткарки, так і залишилася. Один раз посидіти з подругою пожувати ванільні соплі вистачить.

Схожі фільми

детективи
драми
мелодрами
трилери
жахи
фентезі
драми
мелодрами
пригоди
трилери
жахи
фентезі
драми
мелодрами
фентезі
драми
комедії
мелодрами
пригоди
фентезі
драми
мелодрами
фентезі
драми
жахи
фентезі
драми
мелодрами
фентезі
драми
мелодрами
пригоди