Добірки фільмів

Сміх до сліз і болю в животі! Саме такі відчуття вам подарують комедії, зібрані в сьогоднішній добірці. Пригоди, весілля, знайомства.. Ревнощі, вечірки, поліція... Ці фільми змусять сміятись навіть найсерйозніших глядачів. А житейські повороти, які чекатимуть на головних героїв, будуть настільки неочікуваними, що вам не захочеться відриватись від екрану.

Існування великої кількості фільмів ще не означає, що всі вони варті уваги. Адже дуже часто буває так, що переглянувши лише кілька перших хвилин, уже можна здогадатись, як далі розгортатимуться події, та чим все закінчиться. Тому сьогодні ми підготували для вас підбірку фільмів з неочікуваною розв'язкою, це фільми, інтрига в яких триматиме вас біля екрану до самого кінця.

Іноді немає нічого кращого, ніж провести вихідні в компанії своєї ж сім'ї, заварити чайку, укутатись в плед, і включити улюблені сімейні фільми.Схоже, сьогодні саме такий день! Тож запрошуйте своє сімейство на диван! Вам обов'язково сподобається!

Іноді все, що нам потрібно — це підживити власний мозок. І якщо у вас нема бажання читати книги або розгадувати кросворди, подивіться цікаві фільми. Повірте, вам доведеться добре поворушити мізками, щоб розгадати всі головоломки і розплутати складні ланцюжки подій.

Фільм про нью-йоркського поліцейського Джона Макклейна, який в кожному епізоді бореться з терористами.

Ви любите готувати і цей процес для вас, як відпочинок? Або ж ви просто любите добре поїсти? У будь-якому випадку сьогоднішні фільми саме для вас! Адже ця добірка наповнена картинами про їжу, ресторани і, звичайно ж, про приємно проведений час.

Напевно, у кожного з нас бувають такі дні, коли хочеться про все забути, і щоб ніхто зайвий раз не турбував душу. І щоб переконатися, що цей світ все-таки дуже гарне місце, хочеться трішки радості, тепла і любові. А щоб відчути це, можна просто включити хороше кіно, розслабитися і отримати масу задоволення.

Але ж бувають такі дні, коли хочеться подивитися якесь сумне кіно, правда ж? І не тому, що погано на душі, а просто хочеться якихось інших емоцій, замислитись над чимось важливим... Так ось, сьогодні саме такі фільми — зі змістом, життєві і, водночас, душевні.

Іноді ми просто дивуємося, коли дивимося якийсь фільм, і виникає питання - кому і як могло спасти на думку зняти таке? Але дуже часто буває так, що ніхто нічого і не придумував, адже все, що ми бачили - ґрунтується на реальних подіях.Такі фільми залишають на серці присмак солоду або гіркоти, але в кожному випадку вони зачіпають найвіддаленіші куточки душі.

Весна, тепло, сонце.. А сьогодні ще й подвійне свято - Всесвітній день сміху і п'ятниця! Щоб розслабитися і добре провести час, пропонуємо вам подивитися фільми, які викличуть у тільки позитивні емоції, а посміхатися доведеться від вуха до вуха.

Що може бути прекрасніше за щиру любов?! За світлі та благородні почуття?! Але не завжди така любов має право на існування, іноді є мільйон причин триматися подалі від об'єкта, до якого сильно тягне, без якого життя немислиме.Сьогоднішня добірка наповнена саме такими історіями - це фільми, які зачіпають душу, але, не дивлячись на це, вселяють надію на те, що у головних героїв все налагодитися.

Три частини кіносаги — це розповідь про життя трьох поколінь родини Віто Корлеоне, який емігрував з Італії в США, та став главою злочинного угруповання. Незважаючи на всі спроби вийти з цього бізнесу, ні у Віто, ні у його сина це не вийшло. Більш того, всі проблеми члени сім'ї Корлеоне вирішують, вбиваючи конкурентів та зрадників.

Ніхто не знає, коли настане момент змінити своє життя. Але від нього також ніхто не застрахований. У будь-якому випадку слід бути готовим до нового етапу і зустріти його з відкритими обіймами. Як це можна зробити —демонструють улюблені кінозірки. Можливо, їх герої допоможуть і вам знайти мотивацію та почати життя з чистого аркуша.

Хто не знає або ж не чув про агента 007 - сера Джеймса Бонда? Напевно, таких осіб навіть немає. І якщо романи Флемінга мало хто читав, то серія фільмів, яку називають «бондіаною», за багато років назбирала не один десяток шанувальників. Тому сьогоднішню підбірку ми присвятили відомому Джеймсу Бонду.Тож на вас чекає маса задоволення від перегляду. І будьте готові, що протягом перегляду фільмів вас будуть супроводжувати авантюризм, рішучість, пристрасть і силове вирішення конфліктів.

Мрієте навчитися рухатися в ритм? Або ж просто любите танцювати і хочете вивчити кілька нових рухів? Герої цієї добірки знають, що таке справжні танці. Так що готуйтесь до виходу на танцплощадку!

Пропонуємо вашій увазі фільми про тварин. Комедії, фентезі, драми, пригоди... Собаки, коти, динозаври, дракони... В цій добірці кожен зможе знайти не лише свій улюблений жанр, а й тварину, яку, можливо, не проти завести вдома. Тому, якщо поки що у вас нема такої можливості, - насолоджуйтесь переглядом найкращих фільмів про наших друзів молодших.