Добірки фільмів

Талант - тяжкий тягар. Муки творчості страшні і можуть іноді довести до кризи. Якщо ви відчуваєте себе самотнім і незрозумілим, ці фільми, на думку AdMe.ru, допоможуть вам переконатися, що всім творчим людям іноді хочеться опустити руки.

Чи завжди Голлівуд є показником кращого? З упевненістю можна сказати «Ні»! І як доказ цього - пропонуємо вам 10 неголлівудскіх фільмів, які теж варті того, щоб їх переглянули.

А ви знаєте, яка жінка, коли вона справжня? Добра, зла, грайлива, мрійниця... Хто вона - жінка?Ці фільми покажуть вам її з різних сторін, і не треба думати, що всі картини про любов - вони такі ж багатогранні, як і самі представниці прекрасної статі.

Фільми про викрадення завжди мають великий успіх. Адже це інтрига і шквал емоцій. Сюжет деяких фільмів - просто вигадка, інші ж зняті на реальних подіях. Тому, незважаючи на те, що такі фільми цікаві як представникам різних вікових груп, так і статей, сьогоднішню захоплюючу добірку рекомендуємо до перегляду глядачам, які старше 16 років.

Кажуть, саме в п'ятницю 13 потрібно бути особливо обережним. Дехто навіть залишається в цей день вдома, щоб не натрапити на якусь халепу.Отож, якщо це про вас, і сьогоднішній день ви проводите в рідних чотирьох стінах, уникаючи зустрічі з чорною кішкою чи бабусі з порожнім відром, рекомендуємо переглянути підбірку найкращих фільмів жахів.

Всі вже звикли до бойовиків, де мужні та сильні чоловіки, взявши в руки зброю, знищують вбивць, бандитів, монстрів.. Одним словом, всіх, кого можна віднести до категорії “Зло”. Але давно уже помічено, що серед кіноглядачів популярними все частіше стають фільми з жінками-героїнями. Отож, сьогодні ми підготували для вас найцікавіші та найгарячіші бойовики, головна роль в яких дісталась представницям прекрасної статі.

Але ж бувають такі дні, коли хочеться подивитися якесь сумне кіно, правда ж? І не тому, що погано на душі, а просто хочеться якихось інших емоцій, замислитись над чимось важливим... Так ось, сьогодні саме такі фільми — зі змістом, життєві і, водночас, душевні.

Якщо вам не хочеться кудись йти, або ж немає з ким, але все ж є величезне бажання добре провести вечір, коли всі святкують День Святого Валентина, рекомендуємо подивитися милі фільми про любов! Нехай у вашому житті її буде цілий океан, а в почуттях вам будуть зізнаватися не тільки в День закоханих!

Що може бути прекрасніше за щиру любов?! За світлі та благородні почуття?! Але не завжди така любов має право на існування, іноді є мільйон причин триматися подалі від об'єкта, до якого сильно тягне, без якого життя немислиме.Сьогоднішня добірка наповнена саме такими історіями - це фільми, які зачіпають душу, але, не дивлячись на це, вселяють надію на те, що у головних героїв все налагодитися.

Усім відома “Блондинка в законі” Різ Уізерспун сьогодні святкує свій День народження. Однак в історію кіно акторка ввійшла значно раніше, аніж поява на екранах фільму про натуральну білявку Ел Вудз. За її плечима чималий досвід, стрічки, в яких знімалась Уізерспун, — це не лише комедії та драми, є також трилери, жахи та кримінальні фільми.
Тож сьогодні пропонуємо вам переглянути найцікавіші та найкращі фільми, головну роль в яких зіграла чарівна Різ Уізерспун.

Всі звикли, що супергерої виважені, культурні, дотримуються етикету та моральних норм. Але що, якщо в світі знайдеться той, хто всім цим нехтує, веде себе не завжди по-хорошому, однак все одно рятує світ? Такий собі герой-розбишака! Невже його полюбити буде важче? Невже через інколи недоречні жарти чи непродумані вчинки він не заслуговує поваги?Звичайно, що ні. Адже кожен в цьому житті грає якусь роль, і вибирає саме таку, яка йому вигідна. Тож сьогоднішні добірка наповнена саме такими особистостями — нетиповими супергероями, без яких цей світ не був би таким потішним.

Кожному з нас іноді хочеться провести вечір у компанії фільмів для душі. Саме в цю категорію і потрапив французьких кінематограф - тут є і наївні комедії, і мелодрами, і захоплюючі пригодницькі фільми. Деякі з них вже стали класикою, деякі, можливо, ви ще не бачили. Але повірте, вони варті того, щоб цей вечір присвятити саме їм.

Денні Оушен тільки вийшов з в'язниці, і вже планує порушувати закони. У цьому йому допоможуть друзі. Спочатку пограбування казино в Лос-Анджелесі, потім в різних столицях Європи, і на завершення — помста за одного з «своїх».

Що таке "дружба" між жінкою та чоловіком, і як вона виглядає? У різних людей такі стосунки, можливо, на початку виглядають однаково, але в результаті закінчитися можуть по-різному. Адже хтось прагне не перетнути іноді таку тендітну межу в них, а хтось навпаки - руками і ногами «за», щоб дружба нарешті переросла у щось більше.Подивіться ці фільми і, можливо, ви знайдете відповіді на деякі питання, що вас хвилюють, або просто побачите в героях себе самого!

На календарі вже весна, але за вікном все ще холодно. Щоб насолоджуватися сонячними променями, доведеться трохи почекати. Але якщо вам цього не хочеться, подивіться фільми, наповнені теплом. Вони огорнуть вашу душу і тіло гарною погодою, сонцем і навіть звуками прозорої води.

Дуже часто молодь уявляє собі життя після весілля казкою, де є місце тільки любові і взаєморозуміння. Але насправді все буває по-різному, і часом знаходиться місце для непорозумінь, зради і помсти. Яке воно — життя в шлюбі, можна побачити, переглянувши добірку фільмів на цю тематику. Життя головних героїв стрічок — це ціла палітра різних випадків і ситуацій.

Кожен з цих фільмів триває більше 2 годин, але, незважаючи на це, вони цікаві та захоплюючі. А це означає, що вам не захочеться шукати щось інше, тому що ця добірка заволодіє вашою увагою на весь вечір!

Хтось стверджує, що не любить старих фільмів, хтось говорить, що сучасне кіно нічого не варте. Але сьогодні ми доведемо і тим, і іншим, що вони помиляються. Тому що, незважаючи на дату виходу деяких картин, — вони займають вищі сходинки в рейтингах.Сьогоднішня добірка — це фільми, зняті і в 2015 році, і в 2007, і в 1990, і навіть в 1978. Але це не змінює суті — вони кращі комедії усіх часів!