Воно приходить уночі (2017). Дивитися онлайн безкоштовно

Воно приходить уночі (2017)
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридетективи, жахи
КраїнаСША
У головних роляхДжоел Едґертон
Премʼєра
Декада2010-х

По всьому світу бушує невідома епідемія. Вона перетворює людей в страшних монстрів. Всюди твориться щось жахливе.

У центрі сюжету фільму «Воно приходить уночі» знаходиться сім'я, яка знайшла притулок в особняку глибоко в лісі. Щоб захистити свою сім'ю, дружину і сина, глава сімейства встановлює в будинку жорсткі правила.

Але одного разу на порозі з'являється ще одна сім'я, яка шукає притулок. Герой піддає цих людей жорсткій перевірці.

Зрештою, герой пускає їх в будинок, але хіба можна довіряти чужим людям? І він не довіряє... Як впоратися з цим пеклом всередині?

Додати новий коментар

Коментарі

З

Нетиповий фільм жахів. Фільм виграє за рахунок Джоєла Едгертона і відтвореної в ньому атмосфери - пригнічено, незатишно, стрьомно в загальному. У той же час деякі моменти по сюжету викликають подив, і це мінус.

Н

До драматичної і похмурої атмосфери фільму додати б ще дещицю напруги, а так мене щось не пройняло. Все якось неспішно, депресивно, так, але повільно і нудно. «Перчинки» не вистачило. Порадувала акторська гра, та й задумка в цілому непогана. Не скажу, що фільм сильно сподобався чи ні. Але уваги вартий.

Л

Мені сподобалася загадковість персонажів, залученість глядача у фільм - він захоплює! Дуже цікаво дочекатися фіналу, а він логічний, розвиток подій послідовний. Окреме браво акторській грі. Робота сильна, уваги варто.

Т

Щоб створити гідний жах не потрібно багато грошей, перевірено досвідом. Цей же коштує 5 млн! Цікаво, що в ньому такого. Так ось: сюжет заїжджений, проте показано все дуже реалістично, порадував фінал, знову-таки він логічний. Актори - окрема тема. Едгертон на висоті, інші на його тлі, на жаль, згасли.

Е

Атмосфера ніби і пригнічує, але недостатньо як для жаху. Драма, напруга - все є, але від чого втиснутися в крісло - нема. Фільм якийсь ніякий вийшов. Для домашнього перегляду може і підійде.

Т

Джоєл Едгертон тут дуже в тему, він прекрасний у своїй ролі. З плюсів, мабуть, все. Для позитивної оцінки фільму мені було мало атмосферності і багато здивування. У історії відчувається потенціал, але недопрацювали.

С

Для мене цей фільм відкриття. Потрапила на нього випадково, а залишилася в абсолютному захваті. При очевидній простоті сюжету, історія заверчено хвацько, розв’язка непередбачувана. Перегляд доставляє масу емоцій - від якоїсь безвиході до маячка надії. Дуже класно.

Т

Для мене цей фільм став відкриттям. Не очікувала. Так сильно, страшно і вражаюче. Хороший фільм. І бюджет невеликий, а так грамотно його використовували. Впевнена, що не раз ще перегляну цю історію.

Р

Неймовірний сюжет, тут присутність кожного персонажа має значення. Якщо б ще динамічності цій історії додати, я б поставив найвищу оцінку!

Схожі фільми

детективи
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
трилери
жахи
фантастика
детективи
жахи
детективи
комедії
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи