Що сталося з понеділком? (2017)

Що сталося з понеділком? (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанритрилери, фантастика
КраїнаБельгія, Великобританія, США, Франція
У головних роляхНумі Рапас, Гленн Клоуз, Віллем Дефо
Премʼєра
Декада2010-х

В майбутньому світові правителі введуть суворий закон для сімейних пар: чоловік і дружина повинні виховувати тільки одну дитину. Медичних працівників зобов'язали приймати радикальні заходи при підозрі другої вагітності. Люди змушені миритися з дивацтвами закону.

Тотальна покора змушує найвідчайдушніших вагітних жінок уникати лікарських візитів. Але одна сім'я порушує закон — на світ з'являються сім сестер-близнючок.

Щоб зберегти життя дітей, їх мати використовує хитрощі: батьки називають дочок днями тижня, а прізвисько служить їх талісманом.

Одну дівчинку випускають у великий світ тільки раз в тиждень, дотримуючись задуманого порядку. Але одного дня трапляється непередбачений інцидент. Зникає Понеділок.

Додати новий коментар

Коментарі

В

Фільм гарний. Оригінальний.але я не чекав такої жорстокості

О

непередбачуване до кінця.класне)))

I

Гарне емоційне кіно, дякую!

А

Класне кіно, неочікував.

А

Є деякі моменти, де відверто напартачили, але фільм в цілому залишив хороший післясмак. Незаяложений сюжет, якісна зйомка і інтрига від початку до кінця. Однозначно варто дивитися.

Р

Дуже гідна задумка і дуже оригінальна реалізація. Правда, антиутопій на тему тоталітаризму хоч відбавляй, ця цілком свіжа. Ось тільки персонажі недопрацьовані, зате каст і сюжет відмінні.

Г

Нечасто зустрічаються такі антиутопії. Дуже гідно. Спочатку фільм здається похмурим, але потім це відчуття заміщається атмосферністю. Історія штучна, не пригадую аналогічних сюжетів. Загалом, йдіть і неодмінно гляньте на це!

А

За цей рік, а то й останні п'ять, в моєму хіт-параді цей фільм найкращий. Уявляєте? Ось наскільки свіжа ідея, ось наскільки зачепило! Плюс неповторна Нумі Рапас і гідна робота молодого режисера. Фільм дуже справжнійі не такий як усі.

В

Треба ж який чудовий сюжет, ще й в гідній подачі! Я здивована. Нетфлікс молодці! Свіжо, красиво, непередбачувано, весь фільм просиділа в напрузі і зачарована кадрами. Дякуємо!

В

Двогодинний хронометраж на одному диханні, це треба вміти. а все тому, що тема не заїжджена і стиль оповіді обрано вдало. І актори молодці. Іноді відволікала недоречна, як на мене, музика, але це дрібниці.

Д

Похмурий фільм, напевно, так і було задумано. Тільки мені в очі впадало безліч ляпів, деякі вчинки героїв здаються відверто дурними. Однак фільм заслуговує на увагу, наприклад, через те, що не схожий на інші хорори.

Л

Занадто швидко мені стало ясно, куди рухається сюжет, від трилера все-таки чекаєш іншого. По-друге, персонажі. Сім цікавих головних героїнь, глядач міг перейнятися характером і долею кожної, але ні. Чи то персонажі недопрацьовані, чи то задумка така - поверховість. А в цілому фільм ок.

Т

Чудовий сюжет, люблю такі історії з елементами трилера. Тільки, як на мене, персонажів розкрити можна було глибше. А так, сюжет класний, динаміка присутня, а характери недопрацьовані.

А

клас

Схожі фільми

бойовики
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
трилери
драми
мелодрами
детективи
трилери
фантастика
бойовики
драми
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
детективи
драми
трилери
детективи
драми
трилери