Анабель: Створення (2017)

Анабель: Створення (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридетективи, трилери, жахи
КраїнаСША
У головних роляхМіранда Отто
Премʼєра
Декада2010-х
ДобіркиТоп-20 фільмів на Хеллоуїн

Після закриття притулку для дівчаток, сестрі Шарлотті не залишається нічого, крім як прийняти пропозицію літньої пари розмістити сиріт на своїй фермі.

Дівчатка були дуже раді великому особняку, незважаючи на деякі обмеження: наприклад, їм не дозволено входити в кімнату, де раніше жила донька господарів. Дівчинка загинула дванадцять років тому.

Але, як кажуть, заборони і для того потрібні, щоб їх порушувати. Допитлива вихованка відкриває двері і знаходить в кімнатці загадкову ляльку. І тут все починається ...

«Анабель» дуже добре заробила в прокаті, але відгуки критиків були трохи двозначні. Проте автори відзначилися роботою, перетворивши фільм в дуже ефектний хорор-атракціон.

Додати новий коментар

Коментарі

А

Дуже прикольний фільм

М

Можу скасувати, що дуже пристойне кіно. Як на мене, вже давненько нічого подібного не було. Оцінка 9.5 / 10

Ж

Якщо у колишніх фільмів з цієї серії мене вражав сценарій, він примітивний був до неможливості, то тут Сандберг змусив сценарій працювати. У сукупності з грою двох головних актрис і прекрасно виконаними монстрами це дало відмінний результат. Хорор відмінний.

О

Хороша режисерська робота, відмінна гра з тінями і всією цією зловісною темрявою і тривожною тишею. Фільм полоскоче нерви як у любителів жанру, так і у глядачів недосвідчених.

О

Варто уваги. Спритне поєднання в фільмі жахів не тільки страшилок, а й пристойного сюжету. За героїв і правда переживаєш, напевно, ще й тому що вони діти.

М

Спасибі авторам фільму. Не часто виходять такі міцні хорори. Тут жах зароджується не примітивним чином, тут кожна сцена, кожна деталь має значення. І ще фільм відмінно пов’язаний з попередніми історіями, дуже мудро все побудовано.

С

Тут сценарій ожив і реконструювався. Дивитися вельми цікаво, глядачеві розповідають всю таємницю. Ще дуже класно відіграні головні жіночі ролі. Для любителів хорорів те, що треба.

Р

Комусь до цих пір страшно від «бу!» з-за рогу? А де ж атмосфера тривожності, той самий саспенс? З цим складніше, так? Так ось у Девіда Ф. Сандберга вийшло! Дуже деталізовані герої, за них хвилюєшся. Фільм гармонійний сам по собі і нарешті відкриває глядачеві завісу на походження ляльки.

Г

Фільм гарненько лякає, прийоми не новаторські, але працюють відмінно. Часом дивуєшся дурницям персонажів, але який фільм-жахів без цього. Приємно, що питання, що виникають в голові глядача, в кіно удостоюються відповідей.

С

Тут на почуттях глядача, звичайно, зіграли. Героям, дітям в основному, співпереживати всім серцем, на те і розраховано. На задньому плані від сцени до сцени проскакує щось страшне, часом воно виходить на план передній. Дійсно страшно.

О

Краще, ніж перша частина, але все одно є що покращувати. Як на мене, примітивно, коли глядача лякає виключно раптовість, ось ці їх ракурси ... По-друге, менше шаблонів, панове! І тоді і правда щось гідне вийде.

І

Нарешті, фанати Аннабель дізналися повну історію про неї. Цей фільм не нагальний такий, але з хорошим сюжетом. Деякі моменти очевидні з самого початку, але обіграні добре і це робить перегляд приємним, якщо таке взагалі можна сказати про жах. А хорор-елементи тут гідні.

Схожі фільми

детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи
фантастика
детективи
трилери
жахи
детективи
комедії
трилери
жахи
детективи
драми
трилери
жахи
фантастика
детективи
трилери
жахи
фантастика