Жах Амітівілля: Пробудження (2017). Дивитися онлайн безкоштовно

Жах Амітівілля: Пробудження (2017) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанритрилери, жахи
КраїнаСША
У головних роляхДженніфер Джейсон Лі
Премʼєра
Декада2010-х

У родині дівчини на ім'я Белль трапляється біда. Її брат хворіє і впадає в кому. Через брак грошей на лікування її матір Джоанн приймає рішення переїхати в особняк.

Якщо спочатку цей крок всім здається виправданим, то деякі події змушують героїню засумніватися в прийнятому рішенні. Несподіване зцілення брата за дивних обставин було тільки початком. Потім почалася низка страшних сюрпризів, які супроводжували всіх в страшному будинку.

Белль розуміє, що мати приховує від них правду. Дівчина починає розуміти, що її сім'я переїхала в Амітівілль.

«Жах Амітівілля: Пробудження» — фільм, який відкриває страшні деталі історії проклятого будинку.

Додати новий коментар

Коментарі

Г

Фільм не лякає, історія давно обіграна з усіх боків. Цікаво спостерігати за героєм Камерона Монахена, мабуть, і все. Для фанатів містики напевно зійде, але фільм далекий від шедеврального.

Є

Позитивно відзначу сценарій, добре, що тут валом новизни, це абсолютно не ремейк, це ось переродження колишньої історії, подача її з нових ракурсів. На початку фільму не вистачало динаміки, зате в другій половині стає не на жарт зловісно. І дуже класні декілька мерзенних сцен.

М

Похвалю сценарій - інтригує. Перегукується з минулими фільмами, доповнений, розвинений. Фільм сам по собі не продовження минулих частин і не ремейк. Він досить самостійний, таке собі переосмислення. Вельми цікава історія протистояння нових персонажів все з тим же страшним будинком.

М

Скоріш добре, ніж погано. Але логіка у фільмі порушена. Так, це сіквел, але можна було і розкрити походження всієї чортівні, від цього б новий фільм не постраждав. Сподобалося акторське виконання і весь жах, який творився на екрані. Вразило.

Схожі фільми

бойовики
детективи
трилери
жахи
фантастика
трилери
жахи
комедії
трилери
жахи
бойовики
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
трилери
жахи
фантастика
кримінал
трилери
жахи