В активному пошуку (2016)

В активному пошуку (2016) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрикомедії, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхДакота Джонсон, Ребел Вілсон, Елісон Брі, Леслі Манн
Премʼєра
Декада2010-х
ДобіркиВеселі фільми про вечірки та їх наслідки, Найкращі романтичні фільми до Дня Святого Валентина

В головній ролі дівчини на ім'я Еліс, вона в пошуках нового життя і любові в Нью-Йорку та переїжджає до сестри. Причина цього - криза в особистому житті. Однак, на щастя, з'являється бодай нова робота.

Незабаром героїня знайомиться з дівчиною Робін - володаркою пишних форм і любителькою сексу на першому побаченні. Вона витягує Еліс з депресії, і щоб відволікти - показує своє безтурботне гуляще життя.

На Еліс, скромну та невпевнену в собі сіру мишку, чекають незабутні моменти в компанії Робін.

Додати новий коментар

Коментарі

П

На мою думку, така стрічка взагалі немає права власне на життя, так як в неї повністю відсутнє щось повчальне для нас, глядачів. Тоді навіщо витрачати на неї час і не отримувати натомість хоч якогось задоволення або користі?

Н

Нещодавно я із задоволенням переглянула цю картину. На мою думку, саме такі стрічки призначені для відпочинку від ажкої праці, так як їх легко дивитися та вони не змушують довго та багато міркувати. Вважаю, що цей фільм непогано подивитися в уікенд.

А

Як на мене, то дуже сіренька стрічка, яку більш, ніж один раз немає чого і дивитися. І взагалі, за чим там спостерігати – за пияцтвом та нерозбірливими статевими зв’язками? Тому, на мій погляд, на цей фільм немає сенсу витрачати дорогоцінний час.

П

Всі актори, що задіяні у стрічці, грали дуже впевнено, тому і спостерігати за ними було мені цікаво. Я насолоджувалася кожним епізодом і отримала ще одне підтвердження того, що все у житті залежить, в першу чергу, від самої людини.

Схожі фільми

комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
бойовики
комедії
мелодрами
трилери
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами