Добірки фільмів

Кажуть, саме в п'ятницю 13 потрібно бути особливо обережним. Дехто навіть залишається в цей день вдома, щоб не натрапити на якусь халепу.Отож, якщо це про вас, і сьогоднішній день ви проводите в рідних чотирьох стінах, уникаючи зустрічі з чорною кішкою чи бабусі з порожнім відром, рекомендуємо переглянути підбірку найкращих фільмів жахів.

Легендарний капітан Джек Спарроу не втомлюється шукати пригод на свою п'яту точку. Лиш знайшовши вихід з однієї критичної ситуації, яка несла загрозу його життю, він успішно натикається на нову небезпеку. Але це, мабуть, і є та особливість, за яку глядачі люблять Джека..

Якщо фільм став успішним — чекайте сиквела. Ось тільки, як показує практика, продовження не завжди варте уваги. Дуже часто сиквели не тільки гірші за оригінал, а й зовсім провальні. Але в цій добірці ми зібрали ті сиквели, яким все ж таки вдалося затьмарити першу частину.

Мільйони кіноглядачів з усіх куточків світу з нетерпінням очікували на фільми, в яких знімався відомий американський актор Пол Вокер. Сьогодні йому могло б виповнитися 43. Але, на жаль, 3 роки тому світ дізнався про його смерть.Тому пропонуємо вам згадати найкращі фільми за участю кінозірки. Нехай він завжди залишається живим не тільки на екрані, але й в наших серцях.

Нема, напевно, жодної людини на планеті, яка б не чула або ж не бачила хоча б одну частину «Зоряних воєн». Мільйони прихильників по всьому світі з нетерпінням чекали виходу нової частини фантастичнї саги, яку також можна назвати і прекрасною драмою.Тому сьогодні ми пропонуємо вам переглянути всі частини «Зоряних війн» і зануритися в «старий-новий» світ героїв, які вже так давно стали улюбленими.

Сьогоднішня добірка - це швидкість, сила, адреналін, зброя. Погані хлопці і хороші, зачепивши почуття яких, комусь буде ой як несолодко!Одним словом - найкращі драйвові фільми, які привернуть увагу навіть безпристрасного глядача.

Хтось любить говорити, що жіночої дружби не існує. Але от у чоловічій ніхто навіть не сумнівається, особливо самі чоловіки. Вони стверджують, що у них все набагато легше і простіше в стосунках, ніж у жінок. Так це чи ні можна перевірити, подивившись відмінну добірку фільмів про чоловічу дружбу.

Хороші фільми — хороші у всьому, і однією з важливих складових є саундтреки. Тому якщо вам знайоме відчуття, коли "музичне супроводження" залишає в душі більший слід, ніж сама стрічка, тоді ця добірка повинна стати вашою улюбленою. Адже саундтреки до обраних фільмів зможуть поповнити ваш плейлист.

З кожним роком на екрани виходить все більше і більше фільмів. І що б ви не полюбляли, комедії, трилери, бойовики, мелодрами, кіноіндустрія задовольнить побажання всіх і кожного. Окрема когорта вибагливих і не менш вимогливих глядачів — поціновувачі мюзиклів. Тому сьогоднішня добірка фільмів створена саме для них. В ній зібрані лише найкращі та найцікавіші фільми, зняті за останні 10 років.

Є люди, яким подобається повторювати, що цінність фільму можна виміряти тим, скільки разів ви його переглядали. Сьогоднішня добірка - це фільми, які точно не можна назвати одноразовими. Це картини, які ви, можливо, вже бачили, але із задоволенням переглядаєте знову і знову, так як кожен раз з'являється якась маленька деталь, цікавий момент, який минулого разу був упущений.

Кожному з нас іноді хочеться провести вечір у компанії фільмів для душі. Саме в цю категорію і потрапив французьких кінематограф - тут є і наївні комедії, і мелодрами, і захоплюючі пригодницькі фільми. Деякі з них вже стали класикою, деякі, можливо, ви ще не бачили. Але повірте, вони варті того, щоб цей вечір присвятити саме їм.

Фільми про викрадення завжди мають великий успіх. Адже це інтрига і шквал емоцій. Сюжет деяких фільмів - просто вигадка, інші ж зняті на реальних подіях. Тому, незважаючи на те, що такі фільми цікаві як представникам різних вікових груп, так і статей, сьогоднішню захоплюючу добірку рекомендуємо до перегляду глядачам, які старше 16 років.