Добірки фільмів

Іноді немає нічого кращого, ніж провести вихідні в компанії своєї ж сім'ї, заварити чайку, укутатись в плед, і включити улюблені сімейні фільми.Схоже, сьогодні саме такий день! Тож запрошуйте своє сімейство на диван! Вам обов'язково сподобається!

Кожному з нас іноді хочеться провести вечір у компанії фільмів для душі. Саме в цю категорію і потрапив французьких кінематограф - тут є і наївні комедії, і мелодрами, і захоплюючі пригодницькі фільми. Деякі з них вже стали класикою, деякі, можливо, ви ще не бачили. Але повірте, вони варті того, щоб цей вечір присвятити саме їм.

У всіх в житті настає такий момент, коли хочеться про все забути і просто гарненько розважитися. І один з кращих способів відпочити від сірих буднів — це влаштувати вечірку, запросити друзів або ж разом піти на дискотеку. Але от тільки не варто забувати в таких випадках десь свою голову. Тому що наслідки можуть бути не зовсім приємні. А героям нинішньої добірки, здається, все відомо про те, як можна відтягнутися на повну!

Якщо фільм став успішним — чекайте сиквела. Ось тільки, як показує практика, продовження не завжди варте уваги. Дуже часто сиквели не тільки гірші за оригінал, а й зовсім провальні. Але в цій добірці ми зібрали ті сиквели, яким все ж таки вдалося затьмарити першу частину.

Коли за вікном все вкрите білосніжною пеленою, на столі смачні страви, а в домі лунають дзвінки голоси рідних та близьких людей - настало Різдво, день несподіванок, чудес та казки. А всі любителі кіно зможуть також насолодитись цікавими фільмами про різдвяні свята.

Ну ось і прийшла пора прощатись з літом та відкривати свої обійми для осені. Лише один день розділяє нас від пори гарячого чаю, теплого пледу, дощу за вікном і звичайно ж початку навчального року. Тому сьогодні ми пропонуємо провести вечір в компанії кращих фільмів про навчання. Можливо, хтось впізнає себе в головних героях, а хтось — морально підготується до подібних ситуацій в школі чи університеті.

Всі звикли, що супергерої виважені, культурні, дотримуються етикету та моральних норм. Але що, якщо в світі знайдеться той, хто всім цим нехтує, веде себе не завжди по-хорошому, однак все одно рятує світ? Такий собі герой-розбишака! Невже його полюбити буде важче? Невже через інколи недоречні жарти чи непродумані вчинки він не заслуговує поваги?Звичайно, що ні. Адже кожен в цьому житті грає якусь роль, і вибирає саме таку, яка йому вигідна. Тож сьогоднішні добірка наповнена саме такими особистостями — нетиповими супергероями, без яких цей світ не був би таким потішним.

Чудова казка про країну Нарнію, куди випадково через дивну шафу потрапляє четверо дітей. Там вони знайомляться з незвичайними жителями — казковими людьми, тваринами і раніше небаченими істотами.Але як і в кожній казці, тут не обійшлося без героїв, які бажають захопити владу, через що дітям довелося піти в бій за честь і свободу нарнійців.

А ви знаєте, яка жінка, коли вона справжня? Добра, зла, грайлива, мрійниця... Хто вона - жінка?Ці фільми покажуть вам її з різних сторін, і не треба думати, що всі картини про любов - вони такі ж багатогранні, як і самі представниці прекрасної статі.

За що ви любите дивитися фільми? Напевно, за сюжет або спецефекти, але особливо — за акторський склад. У цій збірці він просто геніальний, адже в одному фільмі є можливість побачити багато кінозірок. Сподіваємося, серед них будуть і ваші улюблені!

Що може бути прекраснішим в цьому світі за любов ?! Таку чисту, взаємну, ніжну... Коли почуття переповнюють і надихають іноді навіть на божевільні вчинки, зате заради того, хто цього вартий.Але що робити, якщо любов невзаємна або ж, що ще гірше, довелося відчути смак зради ?! Біль, злість, помста...
Що ж робить з людиною любов?!
Кожна картина покаже вам різні її сторони - щастя або розчарування, посмішку або сльози, обійми або ляпас, але разом з цим фільми продемонструють не просто людину, а закохана людину, адже кожен з нас шукає в житті саме це почуття.

Якщо ви відчуваєте втому і навіть згадувати не хочете про роботу, тоді розслабтеся і подивіться кіно. Адже сьогодні вихідний! Залиште всі турботи позаду і просто релаксуйте.Ми підібрали для вас найкращі фільми, щоб ви могли відпочити. Тому насолоджуйтеся переглядом.

Ви коли-небудь думали над тим, яким буде майбутнє, але не через років 5-10, а, наприклад, 50? Як виглядатимуть міста, що буде необхідністю для людей? Якою буде медицина, наука, технології?Якщо ви про це не замислювались, то можете ознайомитись із баченням інших людей, а точніше — переглянути фільми, в яких показано майбутнє. Що найкумедніше, так це те, що в деяких з них події стосуються ХХІ століття. Цікаво, чи світ там відповідає дійсності? Тоді приємного перегляду!

Іноді все, що нам потрібно — це підживити власний мозок. І якщо у вас нема бажання читати книги або розгадувати кросворди, подивіться цікаві фільми. Повірте, вам доведеться добре поворушити мізками, щоб розгадати всі головоломки і розплутати складні ланцюжки подій.

Іноді ми просто дивуємося, коли дивимося якийсь фільм, і виникає питання - кому і як могло спасти на думку зняти таке? Але дуже часто буває так, що ніхто нічого і не придумував, адже все, що ми бачили - ґрунтується на реальних подіях.Такі фільми залишають на серці присмак солоду або гіркоти, але в кожному випадку вони зачіпають найвіддаленіші куточки душі.